Satış ve Danışma Hattı: (+90) 222 246 06 44 Türkçe

SL 77 Alüminyum Poliüretan Garaj Kapısı

Alüminyum Garaj Kapısı Lamelleri

 

Alüminyum motorlu kepenkler kullanılan malzemeye göre 2’ye ayrılmaktadır.

Ebatlarına göre motor gücü tesbiti yapılmaktadır Kepenk profili arasındaki boşluğa sertleştirilmiş poliüretan sıkılarak, profilin mukavemeti ve ısı yalıtımı sağlanır.

Poliüretandan dolayı malzeme hafif fakat mukavemeti yüksektir.

Bundan dolayı kaldırma gücü çok yüksek motor kullanmaya gerek yoktur.

Profilin et kalınlığı yüksektir. Bundan dolayı kaldırma gücü yüksek motor kullanılır.

Aluminyum kepenkler ekstrude çekme profillerden çift cidarlı olarak imal edilmektedir.

Kepengi oluşturan profillerin her biri damla şeklinde olup, saç vidasıyla sabitlenen özel plaslik lamel adaptörlerinin içinde çalışır.

Plastik lamel adaptörleri sürtünmesiz ozellikte ve her türlü diş etkene dayanıklı imal edilmiştir.

Kepenk lamelleri özel adaptör aksesuarlari ile, her iki yönde toplam 180° lik açıyla hareket edebilme özelligine sahiptir.

Tam dönüş yapabilen lameller, her iki yönde birbirine plaslik contalarla bağlandığından ışığı sızdırmaz ve lam karanlık sağlar.

Lamellerin her iki yönde tamn dönüş yapablimesi, temizilğinin yapılmasını kolaylaştırırken, mahremiyeti koruyarak ışığın içeriye istenilen oranda alınması ve etkin bir havalandırma yapılmasını da sağlar.

Açma – kapama ve lamel açısını döndürme için tasarlanmış özel plastik aksesuarlarla elle rahatlıkla kontrol edilen alüminyum kepenkler, uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmezler.

Rüzgardan kanatların çarpmaması için özel kilitleme aksesuarları ile kanatlar sabitlenebilir, istendiğinde kolayca açılabilir.

Her ölçüde üretilebilinir, istenilen RAL renginde veya ahşap desenli boyanabilir.

Alüminyum kepenkler ile konutlarınızda güneş, kar, yağmur, rüzgar, hırsız…. gibi etkenlere karşı güvenlik sağlanırken aynı zamanda havalandırma ve ışığı istenilen oranda içeriye alma ayrıcalığı da yaşanır.

Diğer haberler